Co je Virtuální Realita?

Technologie HTC Vive VR je kombinací pohybových senzorů, interaktivních ovladačů a brýlí s displejem, které okolo vás promítnou nové interaktivní světy.

Zažijte virtuální cestování po horách, procházku v podmořském světě, naučte se pracovat s prostorem během kreslení ve 3D. Zahrajte si akční, sportovní nebo logické hry tak, jak je neznáte. Podpořte svou kreativitu!

Ultimátní herna Virtuální Reality v centru Prahy

v Jámě u Václavského náměstí

  • Prostor více než 100m2, s herní plochou 3,6m x 4m
  • Pohodlí pro skupinky přátel s možností sledování průběhu her na velkoplošných projektorech. Fanděte či přejte neštěstí svým přátelům 🙂
  • Velký výběr sólo i skupinových zážitků, soutěže, výzvy a strhující atmosféra
  • Nekompromisní hardware

Nechte se ohromit novými virtuálními světy naplněnými inspirujícími postavami. obrazy a zvuky.

Máte zájem o individuální akci, firemní event či oslavu?

Kontaktujte nás a my pro vás na míru připravíme dokonalý zážitek!

Ultimátní Hardware

=

Ultimátní zážitek!

Každý detail jsme podrobili maximálnímu zážitku z Virtuální Reality. Na našich ultimátních herních mašinách HP Omen hrajte na plné detaily!

Omen by HP: Intel Core i7 6700K Skylake, RAM 32GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X, SSD 256GB + HDD 1TB 7200 otáček, Vodní chlazení.

Zážitky ve Virtuální Realitě:

Vstupte do světů, o kterých se vám ani nesnilo.

Objevte novou dimenzi

Nechte se vtáhnout do jiné dimenze, kde se můžete dotknout Vašich snů.

Pronikněte až za hranici vaší představivosti a rozhlédněte se kolem sebe ve virtuálním světě, který vás doslova obklopí.

Učte se, vzdělávejte a bavte se!

Rezervační kalendář:

O rezervaci se může podělit více lidí, ale pro optimální zážitek doporučujeme, aby se během jedné hodiny vystřídali maximálně dva až tři. Ti, co zrovna nejsou na řadě mohou hru sledovat na projektorech. Je také možné rezervovat dvě stanoviště a užít si virtuální realitu ve dvou lidech současně. Vybrané hry lze hrát společně v reálném čase. Rezervaci je možné přesunout nejpozději 24h předem. V CENĚ: Hodina čistého času ve virtuální realitě a 10 minut instruktáže (Doražte tedy prosím alespoň 10 minut před rezervovanou dobou)

Objednejte více hodin za sebou a získejte slevu, nebo využijte zvýhodněných permanentek!