Ultimátní herna Virtuální Reality v centru Prahy

v Jámě u Václavského náměstí

  • Prostor více než 100m2, s herní plochou 3,6 x 4 m
  • Pohodlí pro skupinky přátel s možností sledování průběhu her na velkoplošných projektorech. Fanděte či přejte neštěstí svým přátelům!
  • Velký výběr sólo i skupinových zážitků, soutěže, výzvy a strhující atmosféra
  • Nekompromisní hardware

Nechte se ohromit novými virtuálními světy naplněnými inspirujícími postavami, obrazy a zvuky.

Máte zájem o individuální akci, firemní event či oslavu?

Kontaktujte nás a my pro vás na míru připravíme dokonalý zážitek!

Ultimátní Hardware

=

Ultimátní zážitek!

Každý detail jsme podrobili maximálnímu zážitku z Virtuální Reality. Na našich ultimátních herních mašinách HP Omen hrajte na plné detaily!

Omen by HP: Intel Core i7 6700K Skylake, RAM 32GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X, SSD 256GB + HDD 1TB 7200 otáček, Vodní chlazení.

Zážitky ve Virtuální Realitě:

Vstupte do světů, o kterých se vám ani nesnilo.

Nechte se vtáhnout do dimenze virtuální reality!

FAQ – Často kladené dotazy

HTC VIVE VR Vám dovolí se volně pohybovat v prostoru 4m x 3,6m, takže doporučujeme zvolit takové oblečení ve kterém si volný pohyb užijete. Není třeba mít nic speciálního o vše se postaráme.
Ano samozřejmě. Naším cílem je, abyste si to co nejvíce užili.
VR Brýle jsou vyrobené tak aby se pod ně vešly dioptrické brýle, takže vše bude OK 🙂 Pokud máte brýle jen na dálku, pravděpodobně je ani nebudete potřebovat, protože se display VR Headsetu nachází jen pár cm od očí.
Budeme rádi když přijdete s doprovodem. Průběh zážitku může doprovod sledovat na projektoru. Během zážitku HTC VIVE VR je možné se střídat, avšak pro optimální zážitek doporučujeme za 60min vystřídat maximálně 2 až 3 lidi. Také je možné zarezervovat 2 sloty současně (tedy 2 herní zařízení ve stejnou dobu) a hrát vybrané hry společně v reálném čase.
Ano, můžete si zakoupit dárkový poukaz na 1, 5, nebo 10 vstupů. Do emailu Vám pak přijde kupón který si můžete vytisknout a slavnostně darovat. Více informací zde: https://vrdimension.cz/darkove-poukazy/ Dárkový poukaz či permanentku je možné využít na kterýkoliv z našich zážitků.
O všedních dnech máme většinou otevřeno od 14:00 - 22:00, o víkendech od 10:00 - 22:00. Otevírací doba se ale může měnit např. kvůli prázdninám, svátkům, či individuálním akcím. Pro přesnou otevírací dobu se prosím podívejte do kalendáře Vašeho vybraného zážitku a udělejte si rezervaci předem.
Nevadí, rozhodli jsme se našim zákazníkům umožnit výužít jakýkoliv voucher ze slevomatu na kterýkoliv z našich zážitků. V klidu si tedy vyberte který se Vám líbí a jdem na to! Více o zážitcích zde: Porovnání zážitků

HTC VIVE VR - virtuální realitu si můžete užít na ploše 4m x 3,6m na které se můžete během hraní volně pohybovat. Převážně se hraje ve stoje. Zážitek trvá 60min (+instruktáž), je na výběr ze široké škály her a aplikací, během zážtku je možné se střídat. Je možné přijít s doprovodem, který může Vaši hru sledovat na projektoru.

ICAROS VR - speciální balanční přístroj propojený s virtuální realitou který Vám poskytne realistický zážitek létání a plavání. Svůj pohyb ve hře ovládáte přenášením váhy vlastního těla. Díky tomu zaměstnáváte vnitřní svalstvo (břicho, záda atd.) a zážitek je náročnější. Zážitek trvá 30min (+instruktáž), je na výběr ze dvou specializovaných aplikací. Během zážitku se nedoporučujeme střídat (nestihnete si to všichni užít), ale je možné si zakoupit 2 sloty po sobě, využít delší hrací doby a vystřídat se s přáteli. Je možné přijít s doprovodem, který může Vaši hru sledovat na televizi.

Více o zážitcích zde: Porovnání zážitků

Skvěle! Kontaktujte nás prosím na info@vrdimension.cz a uspořádáme Vám individuální akci na kterou alespoň pár dní nezapomenete 🙂
U zážitku HTC VIVE VR se jedná o hru s pohybem v prostoru – máme prostory 3,6m x 4m ve kterých se můžete volně pohybovat. Aplikace si může vybrat během hraní.
Ano, je možné zarezervovat 2 sloty současně (tedy 2 herní zařízení ve stejnou dobu) a hrát vybrané hry společně v reálném čase.

Zážitek HTC VIVE VR obsahuje:

Základní cena zážitku: 699 Kč

60 minut čistého času ve virtuální realitě + 10 minut instruktáže
Výběr z mnoha her a aplikací

Zimní akce do 28.2.2019
Cena zážitku: 499 Kč