ICAROS VR

Zažijte okouzlení virtuální realitou. ICAROS je obojí – fitness přístroj na funkční trénink a herní platforma zároveň. Umožňuje uživatelům prozkoumávat unikátní simulovaný virtuální svět s použitím brýlí na virtuální realitu pro kontrolu letové dráhy, a to ničím jiným než pohyby celého těla.

AKTIVNÍ Virtuální Realita

Icaros umožňuje uživatelům létat, potápět se, nebo projíždět virtuálními světy a při tom aktivně trénovat specifické svalové skupiny – především svaly horní poloviny trupu a hluboké svaly. Aktivní virtuální trénink s ICAROS současně zlepšuje reflexy, rovnováhu a schopnost koncentrace. Konkrétní herní scénáře v rámci programů umožňují nastavení jednotlivých cvičení s rozdílnou intenzitou.

„Hra, sport a vzrušení. Celkovým vítěz Icaros kombinuje všechny tyto atributy v jednom zařízení a je zaměřen na převrat v kondičním tréninku“ – Porota ISPO

Efekt Tréningu

Milujete hraní her, ale ne na gauči? Chcete si zacvičit a hledáte modrení alternativy?  ICAROS vám umožní létat ve virtuální realitě a zároveň trénovat celé tělo. ICAROS je balanční přístroj který obohacuje hraní virtuálních her s měřitelným efektem fyzického funkčního tréninku.

Jak to probíhá?

Podívejte se na video recenzi ve které nás otestoval Richard ze Slevomatu.

Zážitky ve Virtuální Realitě:

Vstupte do světů, o kterých se vám ani nesnilo.

FAQ – Často kladené dotazy

ICAROS VR zaměstnává vnitřní svalstvo (břicho, záda) a pokud budete hrát naplno můžete se trošku zapotit. Z toho důvodu doporučujeme raději sportovní oblečení. Nedoporučujeme sukni apod. Jinak se o všechno postaráme my, takže nic jiného nebudete potřebovat. Teoreticky je možné se u nás i osprchovat, ale myslím že pro běžné hraní to nebude nutné - tak šílená makačka to zase není 🙂
Ano samozřejmě. Naším cílem je, abyste si to co nejvíce užili.
VR Brýle jsou vyrobené tak aby se pod ně vešly dioptrické brýle, takže vše bude OK 🙂 Pokud máte brýle jen na dálku, pravděpodobně je ani nebudete potřebovat, protože se display VR Headsetu nachází jen pár cm od očí.
Budeme rádi když přijdete s doprovodem. Průběh zážitku může doprovod sledovat na televizi, může si u nás dát drink a mít pohodlí. Vzhledem 30 minutové délce zážitku nedoporučujeme se u ICAROS VR střídat. Pokud si chcete zahrát s kamarády doporučujeme rezervovat např. 2h po sobě, tak ať má každý dostatek času si ICAROS užít. Pokud chcete přijít s více přáteli doporučujeme vyzkoušet náš druhý zážitek HTC VIVE VR, který je pro častější střídání vhodnější.
Ano, můžete si zakoupit dárkový poukaz na 1, 5, nebo 10 vstupů. Do emailu Vám pak přijde kupón který si můžete vytisknout a slavnostně darovat. Více informací zde: https://vrdimension.cz/darkove-poukazy/ Dárkový poukaz či permanentku je možné využít na kterýkoliv z našich zážitků.
Hrací časy ICAROS VR přímo nenavazují z toho důvodu, aby bylo možné dalšího zákazníka v klidu proškolit a pomoci mu se na stroji ICAROS zorientovat. Pokud si zakoupíte např. 2 sloty za sebou můžete hrát celou dobu (tedy i mezi uvedenými časy slotů), případně vystřídat s přáteli.
Minimální doporučená výška uživatele systému ICAROS je 150 cm. Minimální doporučený věk uživatele systému ICAROS je 13 let.
O všedních dnech máme většinou otevřeno od 14:00 - 22:00, o víkendech od 10:00 - 22:00. Otevírací doba se ale může měnit např. kvůli prázdninám, svátkům, či individuálním akcím. Pro přesnou otevírací dobu se prosím podívejte do kalendáře Vašeho vybraného zážitku a udělejte si rezervaci předem.
Nevadí, rozhodli jsme se našim zákazníkům umožnit výužít jakýkoliv voucher ze slevomatu na kterýkoliv z našich zážitků. V klidu si tedy vyberte který se Vám líbí a jdem na to! Více o zážitcích zde: Porovnání zážitků

HTC VIVE VR - virtuální realitu si můžete užít na ploše 4m x 3,6m na které se můžete během hraní volně pohybovat. Převážně se hraje ve stoje. Zážitek trvá 60min (+instruktáž), je na výběr ze široké škály her a aplikací, během zážtku je možné se střídat. Je možné přijít s doprovodem, který může Vaši hru sledovat na projektoru.

ICAROS VR - speciální balanční přístroj propojený s virtuální realitou který Vám poskytne realistický zážitek létání a plavání. Svůj pohyb ve hře ovládáte přenášením váhy vlastního těla. Díky tomu zaměstnáváte vnitřní svalstvo (břicho, záda atd.) a zážitek je náročnější. Zážitek trvá 30min (+instruktáž), je na výběr ze dvou specializovaných aplikací. Během zážitku se nedoporučujeme střídat (nestihnete si to všichni užít), ale je možné si zakoupit 2 sloty po sobě, využít delší hrací doby a vystřídat se s přáteli. Je možné přijít s doprovodem, který může Vaši hru sledovat na televizi.

Více o zážitcích zde: Porovnání zážitků

Zážitek ICAROS VR obsahuje:

Základní cena zážitku: 699 Kč

30 minut čistého času na stroji ICAROS (simulace létání či plavání) ve virtuální realitě + 10 minut instruktáže
Výběr ze dvou specializovaných her

Zimní akce do 28.2.2019
Cena zážitku: 499 Kč