/Akční

Zombie Training Simulator

Jste připraveni na zombie apokalypsu? Připravili jsme Vám nástroje, které Vám pomohou přežít. Až uslyšíte ve zprávách „Zombie jsou už tady!" Jak odpovíte?

VR Funhouse

Matějská pouť ve virtuální realitě? Potrénujte své schopnosti v lukostřelbě nebo ukažte svou sílu při mlácení panáků a další.

The Brookhaven Experiment

Zombie, zombie, zombie. Konec světa nastane, když tě zombie dostane! Přežijte ve světě, kde se rozšířil virus, jenž dělá z lidí bestie, které mají neustále hlad? Ukojí svůj hlad Vámi?

Raw Data

Komplexní boj, v němž se společně musíte ubránit robotům, kteří nemají slitování. Chopte se katany, brokovnice nebo pistole a ukažte jim, zač je toho loket!

Hover Junkers „Outlaw“

Každý dostanete své vlastní vznášedlo a palte jako o život. Obrňte svůj stroj a zapojte se do bitvy

Lightblade VR

Kdo by nechtěl být rytíř Jedi. Chopte se světelných mečů a porazte temnou sílu.

Holopoint

Lukostřelba, u které Vám garantujeme, že budete po 5 minutách lapat po dechu. Vytáhněte šíp z toulce. Rozcvičte se na statických terčích a následně se ubraňte proti HoloSamurajům. Jo a bacha na protiúdery.

Audioshield

Máte rytmus v krvi? Předstupte na podium, vyberte si Vaší oblíbenou písničku a roztočte to! S AudioShield dostanete do rukou 2 různobarevné štíty, kterými rozrážíte komety do rytmu hudby. Tato hra roztancuje i Pinnocia!